VİZYONUMUZ

Aydemir Mobilya da aradığınızı bulmak çok kolay. Bize uğramadan son kararınızı vermeyin. Aydemir Mobilya olarak seçkin ürünleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin gayreti içindeyiz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

AYDEMiR MOBiLYA

Tasarım, proje ve imalatımızla her geçen gün farkımızı ortaya koyduk. Bu gün ise bu hırsımız ve irademiz doğrultusunda birçok alternatif ürünler sunabiliyor aynı zamanda görkemli ve uzun ömürlü taleplerinize cevap verebiliyoruz.Aydemir Dekorasyon olarak sizi Karabağlar mobilya mağzamıza bekliyoruz Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

furniture_image6.jpg
HAKKIMIZDA
AYDEMiR DEKORASYON İZMİR

Mobilya sektöründe kalite, tasarım ve markalaşma yolunda önemli adımlar atılıp, sektör günden güne büyürken, kafalardaki mobilya anlayışı da değişiyor. Bir mobilyada artık işlevsellik, rahatlık dışında tasarım farklılığı, yenilikçilik ve estetik gibi değerler aranmaya, mobilya alırken aynı zamanda bir yaşam tarzı alındığının farkına varılmaya başlandı. İşte bu noktada müşterilerinin beklentilerine ve düşlerine uygun yaşam alanları kuran Aydemir Dekorasyonun, yani bizim farkımız ortaya çıktı. Biz, tüketici beklentilerine hem göz hem de ruh estetiğine hitap edecek şekilde karşılık vererek kısa zamana büyüyen genç bir markayız, aynı zamanda "Sadece evinizdeki boşlukları değil hayallerinizdeki boşlukları da doldurarak" evleri yaşanılası mekanlara çevirecek kadar iddialı bir marka. Biz sadece mobilya üretmiyoruz, aynı zamanda üretim tesislerimizde yeni yaşam formülleri de üretiyoruz. Modernden klasiğe uzanan çizgisiyle salonlarınıza ve hayatınıza renk katacak desen desen, model model oturma grupları ve maksi takımlar, günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atıp dilediğinizce keyif yapabileceğiniz yatak odası takımları, lezzetli yemekler ve sonrasındaki neşeli sohbetlerin tadını yıllarca unutturmayacak yemek odası takımları… Ya da bir mobilyadan beklenilecek daha başka ne varsa…

Aydemir Dekorasyon'da her eve, her mekâna ve her zevke uygun bir formül bulmak mümkün. Aydemir dekorasyon olarak biz, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak görüyoruz, bunun için ürünlerimizde kullanılan kumaşların renk, desen ve estetiğinde tercihimiz daima en kaliteliden yana oluyor… Diğer yandan dünya modasını ve trendlerini takip ederek tasarladığımız ürün yelpazemizle müşterilerimize sadece kaliteyi değil aynı zamanda ev dekorasyonu ve mobilya konusunda geleceğin modasını şimdiden yaşatacak yaşam biçimlerini de sunuyoruz. Tabii bunları yaparken hayatı dolu dolu yaşamanız için gerekli olan ve evinize yakışacak tüm yenilikleri de tasarımlarımıza taşımayı ihmal etmiyoruz. Genişleyen bayi ve dağıtım ağımızla evlerinizi modern yaşam alanlarına çevirip konforu ve rahatlığı size yaşatırken rahatlığınızın devamı için güler yüzlü müşteri hizmetleri birimimizle her türlü sorunuza anında çözüm üretiyoruz. .... Üretimde daima paylaşmayı tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinerek, değişen dünya ve değişen müşteri beklentilerine ve farklı kültürlere hitap etmeyi sürdürmekte olan AYDEMİR DEKORASYON Mobilya misyonunu gelecekte de koruyacaktır.

Bizimle iletişime Geçiniz İLETİŞİM

Karabağlar Mobilya İzmir Koltuk Takımları Mobilya Modelleri AYDEMİR DEKORASYON