VİZYONUMUZ

Aydemir Mobilya da aradığınızı bulmak çok kolay. Bize uğramadan son kararınızı vermeyin. Aydemir Mobilya olarak seçkin ürünleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin gayreti içindeyiz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

AYDEMiR MOBiLYA

Tasarım, proje ve imalatımızla her geçen gün farkımızı ortaya koyduk. Bu gün ise bu hırsımız ve irademiz doğrultusunda birçok alternatif ürünler sunabiliyor aynı zamanda görkemli ve uzun ömürlü taleplerinize cevap verebiliyoruz.Aydemir Dekorasyon olarak sizi Karabağlar mobilya mağzamıza bekliyoruz Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

furniture_image6.jpg
PRATIK BILGILER
aydemir dekorasyon

Temizlik ve Bakım
Kumaş yüzeylerini nemli bezle silinmesi doğrudur. Sulu temizlik yapmak sakıncalıdır. İlk başta kumaş temizlenir, fakat kumaş bünyesine almış olduğu suyu altında bulunan süngere, ahşap iskelete veya metal iskelete iletir. Bu yüzeye inen su üzerindeki kumaş yüzünden hava alması zorlaşır ve içeride kalarak çürümeyi başlatır. Zaman içinde kotu ve hoş olmayan alttan gelen lekeler görülebilir. Eğer bu tarz temizlik yapılması gerekiyorsa koltuk havadar ve güneş alan bir ortamda iyice kuruması sağlanmalıdır.


        
Cilalı mobilyalarda
Su lekeleri: Eşit miktardaki zeytinyağı ve 90 derecelik alkolü karıştırıp buna batıracağınız bezle ovuşturursanız lekeleri yok edebilirsiniz. Eğer mobilyanızın cilası hafif bozulduysa zeytinyağı ve sigara külü karışımına batırdığınız bir bezle daireler çizerek yenileyin cilasını.

Sıcak tabak izi: Üzerine terebentin sürün ve kaynamamış ketenyağıyla ovun. Sonra temiz ve yumuşak bir bezle parlatın.
 

        
Mobilya Yüzey Bakımı
Ahşap yüzeyli mobilyaların temizliğinde kullanacağınız malzemelerin yumuşak ve asitlik özelliği olmaması önemlidir. Aksi takdirde zamanla yüzeydeki cilanın çizilmeler suretiyle matlaşma ve görüntüsünde bozulmalar başlayacaktır.

 

Bizimle iletişime Geçiniz İLETİŞİM